پورتال سلامت

سیبویه یک پرونده سلامت الکترونیک در دسترس بیمار، پزشک و داروخانه قرار میدهد. بعلاوه امکان اخذ نوبت و مشاوره با پزشک به صورت آنلاین برای بیمار فراهم آمده است. آگاهی از نحوه استفاده از داروهای تجویز شده نیز از امکانات دیگر سیبویه برای بیماران می باشد.

امنیت اطلاعات شما اولویت اول ماست

اطلاعات پزشکی شما در پشت یک لایه امنیتی و رمزنگاری شده ویژه، محافظت می‌شود. این موضوع تضمین می‌کند که تنها شما، پزشک و داروساز مورد تاییدتان می‌توانید به این اطلاعات دسترسی پیدا کنید.

  • تمام اطلاعات برای مشاهده به تایید بیمار نیاز دارند.
  • کارمندان سیبویه نمی توانند اطلاعات بیماران را ببنند.
  • اطلاعات خصوصی هرگز به شخص ثالثی نمی رسد.
اطلاعات بیمار

سامانه جامع و بروز از اطلاعات پزشکی و دارویی

اطلاعاتِ به روز بصورت مداوم از مجلات معتبر پزشکی با نظارت تیم متخصصینِ سیبویه، متشکل از اساتید دانشگاهی، پزشکان، داروسازان و اعضای تیم پزشکی، در اختیار شما قرار می گیرند. با تنوع بیش از 30 موضوع اختصاصی، مجله الکترونیک سیبویه این خبرها را منتشر و در اختیار عموم مردم قرار می دهد تا با آگاه سازی شرایط بیمار به وی، ارائه تازه های پزشکی، اطلاعات دارویی و مکمل ها نقشی در بهبود کیفیت زندگی بیماران ایفا نماید.

ثبت افراد و نسخه های دارویی در مطب های پزشکی و داروخانه و امکان پیگیری روند درمانی

سامانه پرونده سلامت الکترونیک سیبویه، دسترسی شما و پزشک معالجتان را به نتایج کلینیکی و داروهای مصرفی را در کنار اطلاعات بالینی، در تلفن همراه هوشمند یا تبلت جمع آوری می کند. این کار علاوه بر صرفه جویی زمانی برای ارتباط با پزشک، دغدغه نگهداری و ارائه سوابق بیماری ها، آلرژی و یا هر مورد دیگری را در ذهنتان از بین ببرید. سامانه سیبویه در داروخانه با ثبت نسخه شما، امکان پیگیری نسخه تحویل شده به شما را فراهم می کند. در مطب های پزشکی نسخه شما پس از نوشته شدن در سیستم ثبت می شود تا امکان دسترسی شما به داروخانه هایی که از خدمات ما استفاده می کنند را به شما بدهد. همه این خدمات استثنایی در بستری آنلاین و یکپارچه در اختیار شماست تا دغدغه ماندگاری سلامت و حفاظت از سلامت خود را به سیبویه بسپارید.

چاپ و ارائه توصیه نامه های جامع برای آموزش و اطلاع از نحوه صحیح مصرف دارو

زمان تحویل دارو در داروخانه های مجهز به سیستم سیبویه، یک توصیه نامه دارویی به بیمار ارائه میگردد. به جرات می توان گفت این خدمت اولین بار توسط تیم سیبویه در ایران ارائه شده است. با این توصیه نامه، جزئیات نحوه مصرف دارو، نکات مصرف همزمان هر دارو با داروهای دیگر و همچنین تداخلات هر کدام از داروهایتان با غذا، مکمل یا گیاهان دارویی در اختیار بیمار قرار میگیرد. این اطلاعات همه توسط تیم متخصصین بالینی سیبویه بصورت روزانه در حال بروز رسانی و گردآوری است تا امنیت و سلامت شما را تامین نماید.

امکان ثبت ویزیت مجدد پزشک و تمدید نسخه های دارویی

حتما برایتان پیش آمده که بخواهید روند درمانی تان توسط یک پزشک قابل پیگیری باشد و از تاریخ و زمان دقیق ویزیت بعدی، آگاهی داشته باشید. یا حتی خوردن سر وقت داروهایتان را فراموش نکنید! راه حل قطعی این دردسر ها، استفاده از سیبویه است!!

شما می توانید با ورود به پرتال سلامت سیبویه، و با وارد کردن اطلاعات شخصی، از لیست ویزیت های پزشکی بعدی و زمان تمدید نسخه هایتان اطلاع پیدا کنید و دیگر دغدغه بخاطر سپاری، گرفتن مجدد دارو و یا ویزیت پزشکتان را نداشته باشید. این بخش امکان زمان بندی تست های آزمایشگاهی منظم، چک آپ ها و اطلاع رسانی برای موعد تصویر برداری پزشکی را نیز دارد که برای سالمندان، خانم های باردار و افراد با بیماری های خاص می تواند قابل استفاده باشد.

مشاوره آنلاین با پزشکان، داروسازان و سایر اعضای تیم درمان

سیبویه راهکاری جامع برای برقراری ارتباط مداوم با درمانگر، پزشک یا داروسازتان را با فراهم سازی امکان مشاوره در اختیار می گذارد. با کمترین هزینه و هرکجا که هستید می توانید سوال پزشکی تان را از پزشکان سیبویه بپرسید و جواب آن را بروی گوشی تان دریافت کنید. پزشکان و تیم درمانی ما همیشه آماده پاسخگویی به شما و سوالات پزشکی تان هستند. در صورتی که مشکلاتان به ویزیت حضوری نیاز نداشته باشد، خواه سوالتان در زمینه درمانی، کودک تان یا مشاوره زیبایی باشد، متخصصین سیبویه پاسخگوی شما هستند.

ثبت روندهای سلامتی و پیگیری مصرف داروها

سیبویه در کنار ثبت اطلاعات پزشکی، و روند درمانی بیمار، می تواند علائم حیاتی روزانه مثل ضربان قلب، قندخون، فشار خون، میزان تحرک و ورزش را ثبت کند. این امکانات براحتی از بخش پرتال کاربران عمومی سیبویه در دسترس است. همچنین این علائم از سیبویه برای دوستان و نزدیکان بیمار قابل به اشتراک گذاری هستند

رزرو ملاقات های پزشکی از پزشکان، مراکز درمانی، کلینیک ها و ...

سامانه هوشمند رزرو متخصصین سیبویه، نه تنها اجازه تعیین زمان ویزیت از پزشک مورد نظر را به بیمار می دهد، بلکه، رزرو آنلاین با قیمت مناسب و حذف هزینه های رفت آمد را نیز فراهم می کند. این اقدامات بسیار ساده و از طریق پرتال خدمات سلامت عمومی سیبویه امکان پذیر است.

امنیت کاربران سیبویه