سیبویه - داروخانه هوشمند

دستیار الکترونیکی داروخانه، داروخانه هوشمند

سامانه داروخانه هوشمند سیبویه، امکان آماده سازی نسخه، ارائه توصیه نامه دارویی و تبادل دارویی برای داروهای کمیاب را فراهم نموده است. علاوه بر این ساده سازی ارتباط با مشتریان و مدیریت امور اداری داروخانه نیز امکانات دیگری است که در داروخانه سیبویه فراهم شده است.

چرا باید از سیستم مدیریت اطلاعات مشتری در داروخانه استفاده کرد؟

امروزه نرم افزارهای اتوماسیون فروش به شکل گسترده ای در مدیریت خرید و فروش داروخانه ها استفاده می شوند. این امر تا حدودی موجب رشد تجاری با فراهم سازی امکان ثبت خرید و فروش های روزانه، محاسبه‌ی خودکار هزینه ها و درآمدها، ثبت درآمد عرضه کننده، گرفتن گزارش موجودی انبار و... می‌شوند.

از آنجا که مدیریت داروخانه یکی از حوزه های بسیار دشوار مدیریتی محسوب میگردد، تیم سیبویه برای حل موانع و مشکلات موجود، خدمات مدرن زیر را ارائه نموده است.

  • تهیه نسخه الکترونیکی از کلینیک ها و پزشکان
  • امکان جوابگویی به درخواست های دارویی، آرایشی بهداشتی و مکمل ها کاربران
  • مدیریت تمام مسئولیت های اساسی داروساز (شامل ارائه توصیه نامه، دستور مصرف، مشاوره دارویی و ... )
  • افزایش منافع مالی و خدماتی داروخانه از طریق وفادارسازی مشتریان
  • لیست قیمت گذاری شرکت های دارویی و تعهدات بیمه ها با بروز رسانی روزانه
  • لیست های انتظار دارو
  • تبادل دارویی
ارائه توصیه نامه دارویی
قیمت گذاری و تعهدات بیمه
تبادل دارویی
اطلاعات دارویی
برای مشاهده و تجربه پنل رایگان کافیست ثبت نام کنید و یک ماه رایگان استفاده کنید

در کنار خدمات اصلی، این سیستم می تواند نیازهای عملیاتی داروساز در داروخانه را نیز برطرف کند تا بتوان خدمات دارویی جامعی را ارائه داد.

نرم‌افزار مدیریت داروخانه هوشمند سیبویه

برای نخستین بار در بخش خدمات علمی و فروش داروخانه به بیماران و در جهت ارتقای برند داروخانه و افزایش منافع برنده-برنده داروخانه دار و بیمار، خدمت انحصاری داروخانه هوشمند از طریق نرم افزار سیبویه به داروسازان عرضه می شود.

در این نسخه علاوه بر دسترسی به پرونده الکترونیک بیمار که از طریق پزشک وی در سیبویه بارگذاری شده و دسترسی به نسخه وی، داروساز می تواند به سادگی در کنار تحویل دارو، فرم توصیه های دارویی قابل تنظیم را برای بیمار پرینت بگیرد تا آگاهی از نحوه ی مصرف دارو را افزایش دهد.

جالب است بدانید که در کنار فراهم شده برای پزشک و داروخانه، بیمار با نصب اپلیکیشن "بیمار سیبویه" از امکان مدیریت مصرف صحیح دارو و تبعیت از فواصل دارویی بهره مند می گردد.

ویژگی منحصر به فرد داروخانه هوشمند سیبویه

سامانه الکترونیک سیبویه یکپارچه است و قابلیت اجرا بروی هر دستگاهی ( از رایانه رومیزی تا گوشی های همراه ) را دارا می باشد. این ویژگی ها در کنار دسترسی به حافظه ی ابری برای ذخیره اطلاعات هر داروخانه، قیمت تمام شده بسته پیشنهادی ما را تعدیل می کند و امکان پشتیبانی خدمات را بهبود می بخشد تا داروخانه شما بدرخشد.

این در حالی است که برخی نرم افزارهای موجود در بازار، نیاز به سخت افزارها و نرم افزارهای متعدد و هزینه های اضافی ای دارد. اما سیبویه متعهد است راه حل هایی پویا ارائه دهد تا هزینه های بنیادین اولیه را کاهش داده و خدمات پشتیبانی لحظه ای منحصر به فرد را بیشتر کند. تیم متخصصین درمانی سیبویه در کنار متخصصان فنی، راه‌ حل جامعی برای کاهش دغدغه های صاحبین داروخانه در جهت فراهم سازی امکان بهره برداری از خدمات نوین، افزایش منافع و ارتقای سطح خدمات مدرن داروخانه طراحی و توسعه داده اند.

ویژگی منحصر به فرد داروخانه هوشمند سیبویه

سیبویه امکانات اختصاصی دیگری، جهت پیگیری های بعدی ارائه دارو و بازگشت بیمار را تحت عنوان سیستم CRM به مشتریان خود ارائه نموده است. که با استفاده از امکانات آن، امکان جذب بیماران بیشتر به داروخانه را فراهم می کند که درآمد دائمی و بازگشتی را افزایش می دهد.

ثبت نام پنل
سیستم مدیریت مشتریان سیبویه
داروخانه هوشمند سیبویه