قوانین سیبویه

کلیه قوانین و موازین سامانه سیبویه تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و پدید آورندگان است. ثبت نام و عضویت در هر زمان به معنای پذیرش کامل شرایط و قوانین سیبویه از سوی کاربر است چنانچه تغییراتی در شرایط و قوانین حاصل شود شما توافق کرده اید که این تغییرات را پذیرش کرده اید. در صورت هر گونه به روز رسانی، انتشار موارد جدید از طریق همین صفحه و در بخش قوانین سامانه، اطلاع رسانی می شود. پس از هر انتشار شرایط و قوانین جدید جایگزین کلیه توافق های قبلی خواهد بود.

قوانین عمومی

سامانه سیبویه هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات و یا مطالب موجود در صفحات کاربران ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید فنی محتویات نظر نیست.

اگر چه اطلاعات موجود در سامانه اطلاع رسانی سیبویه با ذکر منابع مرتبط بارگذاری شده اند و طبق منابع معتبر گردآوری شده اند، سیبویه تشخیص و کسب دقیق اطلاعات را به فرد متخصص (کاربر) واگذار نموده است و به همین دلیل هر گونه آسیب یا خسارتی که به دلیل بهره برداری فکری از اطلاعات سیبویه صورت گرفته باشد بر عهده کاربر است و سیبویه هیچ تعهدی راجع به استناد از اطلاعات خویش ندارد. در این موارد کاربر می تواند استناد را به منابع معتبری که در هر بخش ذکر شده اند بدهد.

سامانه اطلاعات دارویی و پزشکی سیبویه فقط برای گروه های پزشکی در نظر گرفته شده است. هرگونه بهره برداری سوء از اطلاعات تخصصی این قسمت ها توسط افراد غیر متخصص خلاف قوانین می باشد و عواقب آن متوجه فرد خاطی خواهد شد.

سامانه های تجاری سیبویه تحت منابع اصلی اطلاعاتی سیبویه اجرا می شوند. اطلاعات و عملکرد های تعبیه شده در آنها با رعایت حداکثر امنیت برای کاربران اختصاصی و بیماران در نظر گرفته شده است. استفاده از اطلاعات آنها و استخراج غیرقانونی اطلاعات دیگران خلاف قوانین و مقررات است و راه را برای پیگیری قانونی موارد تجاوز از قوانین برای وکلای شرکت باز می کند.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
سیبویه به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند و متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از این پلتفرم، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

سیبویه  خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران، بیماران و افراد متخصص می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

حق تکثیر و انتشار
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سایت، مانند متون و ترجمه ها، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سیبویه جزئی از اموال شرکت زیست رایان کیمیا محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود محفوظ است  و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای وکلای شرکت محفوظ می‏‌دارد.